Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Ukradł kartę bankomatową i poszedł na zakupy - najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

39-letni mieszkaniec Łomży trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Mężczyzna „znany policjantom z przestępczej działalności”, tym razem jest podejrzany o dokonanie kilkunastu kradzieży z włamaniem na konto bankowe. Posługując się karta bankomatową kobiety robił sobie zakupy.

Jak przekazują policjanci na początku lipca do Komendy Miejskiej Policji w Łomży zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że została okradziona. Zgłaszająca dodała, że zginęła jej karta bankomatowa a na jej rachunku widnieją transakcje, których nie dokonywała. Jak ustalili policjanci kobieta w tym czasie przebywała poza miastem, a płatności dokonano na terenie Łomży. Skrupulatna praca łomżyńskich funkcjonariuszy pozwoliła na szybkie wytypowanie podejrzanego. Okazał się nim 39–letni mieszkaniec miasta, znany policjantom z przestępczej „działalności”. W miniony czwartek kryminalni zatrzymali mężczyznę. Przedstawiono mu zarzuty dokonania kilkunastu kradzieży z włamaniem na konto bankowe, a na wniosek prokuratury sąd już zastosował wobec niego  - jako środek zapobiegawczy - trzymiesięczny areszt tymczasowy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę