Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 08.09.2005

1. Do wiadomości Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej trafiło skierowane do Urzędu Miejskiego w Łomży pismo, w którym jeden z naszych członków składa skargę na działanie urzędników Urzędu Miejskiego. Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa podjęła rozmowy z Ratuszem w celu wyjaśnienia i rozwiązania zaistniałej sytuacji.

2. Miło mi poinformować, że trzy nasze członkowskie firmy zostały nominowane do tytułu “Filar Polskiej Gospodarki 2005”. Serdecznie gratulujemy firmom:
- Browar Łomża
- Polska Grupa Farmaceutyczna
- Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees


Pragnę przypomnieć, że powyższy ranking firm ma wyłonić przedsiębiorstwa, które zajmują wiodącą pozycję w gospodarce poszczególnych regionów i są dumą ich mieszkańców.

3. W dniu 23 września 2005 r. w Hotelu Kasztelan Wiski w Wiźnie o godzinie 10:00 odbędą się I Targi Pracy. Uczestnictwo daje możliwość poznania potencjalnych przyszłych pracowników, ale też daje możliwość zaprezentowania firmy. Organizator liczy na materiały promocyjne na stanowiskach uczestniczących firm oraz umożliwia prezentację multimedialną. Targom towarzyszyć będzie lokalna i regionalna telewizja oraz przedstawiciele radia i prasy.
Koordynator projektu- Zastępca Wójta Jacek Piorunek, tel. (+48) 602 139 165

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę