Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie działa sygnalizacja świetlna na jednym z największych skrzyżowań w Łomży

Z powodu obfitych opadów deszczu nie działa sygnalizacja świetlna na miejskim odcinku drogi krajowej w Łomży. Chodzi o ulice Sikorskiego i Wojska Polskiego - to miejski odcinek drogi krajowej nr 61. W związku z dużym natężeniem ruchu dochodzi tam często do wypadków i kolizji.

- Usterkę spowodowały ostatnie opady deszczu - tłumaczy Grzegorz Daniluk z Urzędu Miasta w Łomży. Dodaje, że instalacji nie można naprawić od razu, bo jest na gwarancji.

Podobne problemy sprawiała stara, 30-letnia instalacja. Wymiana na nową miała to zmienić.

Urzędnicy deklarują, że usterka będzie usunięta tak szybko, jak to możliwe. Do tego czasu kierowcy muszą patrzeć na znaki i nie jeździć na pamięć.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę