Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźna kolizja przy Venedzie

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale wyglądało groźnie. Przy zjeździe na podziemny parking Galerii Vedena czołowo zderzył się chevrolet z renault kangoo. Według relacji świadków chevrolet miał zacząć się palić, ale szybko został ugaszony nim dojechali wezwani na ratunek strażacy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22. jak wynika z ustaleń policjantów kierowca  renault kangoo, 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica jadący ul. Zawadzką od skrzyżowania z ul. Sikorskiego w kierunku  Ronda Solidarności wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się czołowo z chevrolet, który jadąc ul. Zawadzką przeciwnym pasem skręcał na parking galerii. W samochodzie tym z mamą podróżowało małe dziecko. Na szczęści nikomu nic się nie stało. Wystraszone dziecko otrzymało do wezwanych na miejsce strażaków pluszowego misia.
Według policji groźnie wyglądające zdarzenie było jedynie kolizją.    

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę