Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Groźna kolizja przy Venedzie

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale wyglądało groźnie. Przy zjeździe na podziemny parking Galerii Vedena czołowo zderzył się chevrolet z renault kangoo. Według relacji świadków chevrolet miał zacząć się palić, ale szybko został ugaszony nim dojechali wezwani na ratunek strażacy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22. jak wynika z ustaleń policjantów kierowca  renault kangoo, 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica jadący ul. Zawadzką od skrzyżowania z ul. Sikorskiego w kierunku  Ronda Solidarności wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się czołowo z chevrolet, który jadąc ul. Zawadzką przeciwnym pasem skręcał na parking galerii. W samochodzie tym z mamą podróżowało małe dziecko. Na szczęści nikomu nic się nie stało. Wystraszone dziecko otrzymało do wezwanych na miejsce strażaków pluszowego misia.
Według policji groźnie wyglądające zdarzenie było jedynie kolizją.    

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę