Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chłodne dni lata

Główne zdjęcie
Stary Rynek w Łomży

Wczoraj w okolicach Łomży temperatura powietrza w najcieplejszym momencie dnia i na krótko wzrosła do 15,7°C. Dziś może być jeszcze chłodniej, a do tego zachmurzenie duże, ale z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu a miejscami także burze i wiatr północno-zachodni okresami porywisty, co ma sprawiać, że ludzie będą się czuli tak, jakby było maksymalnie 10 °C.

Do mniej więcej takiej ma spaść temperatura nocą. Jutro już trochę cieplej od 18°C do 20°C, choć nadal będzie utrzymywało się zachmurzenie duże i umiarkowane i miejscami wystąpią przelotne opady deszczu. 

W piątek sobotę i niedziele słońca ma być z dnia na dzień coraz więcej, a temperatura może przekroczyć 20°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę