Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do śmiertelnego wypadku na S8 koło Rutek

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Do 8 lat więzienia grozi kierowcy renault, który doprowadził do wypadku na drodze S8 koło Rutek. Zginęły dwie osoby. Sprawą zajmuje się zambrowska prokuratura.

Do wypadku doszło w środę, 26 czerwca na prostym odcinku trasy S8 na wysokości Rutek, między Zambrowem a Jeżewem Starym. Z ustaleń prokuratury wynika, że 25-letni kierowca renault wyprzedzał ciężarową scanię. W czasie wykonywania manewru stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pobocze, co doprowadziło do poślizgu i dachowania.

W wyniku wypadku na miejscu zginął jeden z pasażerów - Łukasz J., a drugi - Arkadiusz M. - w ciężkim stanie został przewieziony do Centrum Urazowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Tam zmarł.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a wskazówka prędkościomierza zatrzymała się na 190 km/h.

25-letni kierowca Tomasz A. to mieszkaniec Białegostoku. W weekend opuścił szpital. Prokuratura czeka teraz na opinię lekarza, czy będzie mogła rozpocząć czynności z udziałem mężczyzny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę