piątek, 21 lutego 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do śmiertelnego wypadku na S8 koło Rutek

Do 8 lat więzienia grozi kierowcy renault, który doprowadził do wypadku na drodze S8 koło Rutek. Zginęły dwie osoby. Sprawą zajmuje się zambrowska prokuratura.

fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów

Do wypadku doszło w środę, 26 czerwca na prostym odcinku trasy S8 na wysokości Rutek, między Zambrowem a Jeżewem Starym. Z ustaleń prokuratury wynika, że 25-letni kierowca renault wyprzedzał ciężarową scanię. W czasie wykonywania manewru stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pobocze, co doprowadziło do poślizgu i dachowania.

W wyniku wypadku na miejscu zginął jeden z pasażerów - Łukasz J., a drugi - Arkadiusz M. - w ciężkim stanie został przewieziony do Centrum Urazowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Tam zmarł.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a wskazówka prędkościomierza zatrzymała się na 190 km/h.

25-letni kierowca Tomasz A. to mieszkaniec Białegostoku. W weekend opuścił szpital. Prokuratura czeka teraz na opinię lekarza, czy będzie mogła rozpocząć czynności z udziałem mężczyzny.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę