Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja w Starej Łomży

Skoda Fabia uderzyła w tył Toyoty Rav4. Do zdarzenia doszło przed godzina 15. w Starej Łomży na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Z pierwszych informacji wynika, że nikt z jadących autami nie odniósł obrażeń, a i utrudnienia w ruchu są niewielkie.

Do zderzenia się aut doszło, gdy kierowca toyoty zatrzymał się przed zjazdem do Starej Łomży. Jadący za nim od Łomży w kierunku Zambrowa kierowca skody na słowackich numerach rejestracyjnych prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył toyoty. 

Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający szczegółowo okoliczności tego zdarzenia drogowego. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę