Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Zosina

Trzy osoby w tym dziecko trafili do szpitala w wyniku zderzenia dwóch aut osobowych na drodze krajowej 63 Łomża - Zambrów na wysokości Zosina.

Kilkanaśmie minut przed 10. w sobotę dwa samochody Kia i VW zderzyły się na DK 63 na wysokości wsi Zosin. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Zdarzenie miało miejsce na  zjeździe z górki, gdzie obustronnie jest zakaz wyprzedzania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca VW jadąc od Łomży, w trakcie skrętru w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Kia.  Do szpitala przewieziono trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko. Wszyscy jechali samochodem Kia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę