Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolizja na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego

Kilka minut po 12. na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego doszło do zderzenia VW i Mazdy. W tej chili są utrudnienia w tym miejscu.

Po godzinie 12., w VW jadącego ul. Wojska Polskiego od ronda Kościuszki w kierunku na Ostrołęki uderzyła Mazda, jadąca z podporządkowanej ulicy Sikorskiego od strony Nowogrodzkiej. Oba auta zatrzymały się na słupach, pierwszy konstukcji świateł drugi oświetlenia ulicznego. Na szczęście nikt z podróżujących nie odniósł większych obrażeń. Kolizja miała miejsce przy niedziełającej sygnalizacji świetlnej, która przestała działać prawdopodobnie po nocnej burzy.

Na miejscu są utrudnienia, gdyż pracują wszystkie służby. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę