Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Lato w polskich smakach Łomży 0%

Łomża większości mieszkańców Polski zapewne kojarzy się z piwem. Właścicielem produkowanej od ponad pół wieku marki jest teraz Van Pur, który od kilku lat oferuje także Łomża Radler 0%, czyli piwo bezalkoholowe. To na tegoroczne lato ma zyskać trzy nowe typowo polskie smaki.

Polskie smaki to ma być „hołd oddany przez markę Łomża owocom, które Polacy znają i kochają ze swojego dzieciństwa: z babcinych ogrodów i przydomowych sadów”. Tymi smakami będą: pigwa z miętą, malina z rozmarynem i mirabelka. To limitowana edycja produktu dostępna wyłącznie w sieci sklepów Lidl. 

Łomża Radler 0% powstaje w wyniku dealkoholizacji. Alkohol z wyprodukowanego jest usuwany po zakończonym procesie fermentacji i dojrzewania piwa, dzięki czemu napój zachowuje swój piwny charakter i pełny smak.   

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę