Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Dachowanie za Miastkowem

Na szczęście obyło się bez większych obrażeń. Kobieta z fiata panda, który wczoraj po południu dachował za Miastkowem na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka, po badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Według ustaleń policji sprawcą kolizji był kierowca opla, który nie dostosował prędkości i uderzył w pandę.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30. Po zderzeniu fiata i opla fiat dachował, a kierująca nim 48-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Nie szczęście nie odniosła większych obrażeń i po badaniach mogła wrócić do domu.

Według ustaleń policji sprawcą kolizji był 27-letni kierowca opla. Jadąc od strony Ostrołęki w kierunku Łomży nie dostosował prędkości do warunków i uderzył w tył jadącego przez nim fiata, którego kierowca wykonywała sygnalizowany manewr skrętu w prawo w zjazd na posesję.
Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży sprawca kolizji został ukarany przez policjantów mandatem.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę