Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Młode piękności z Łomży

Główne zdjęcie
Aleksandra Gałązka

Aleksandra Czerwińska ze Starych Kupisk, Aleksandra Wacławek i Aleksandra Gałązka z Łomży zakwalifikowały się do ogólnopolskich finału wyborów Miss Nastolatek 2019. O tytuł najpiękniejszej w kraju będą walczyły po wakacjach w Świnoujściu.

Aleksandra Czerwińska ma 17 lat, Aleksandra Wacławek 16 lat, a Aleksandra Gałązka zaledwie 14 lat. Pierwsza jest tegoroczna miss nastolatek Ziemi Łomżyńskiej, druga w tym samym konkursie zdobyła tytuł I wicemiss, a trzecia była III wicemiss. Dziewczęta do finału ogólnopolskiego konkursu zakwalifikowały się podczas eliminacji, które odbyły się w sobotę w podwarszawskich Markach. 

Piękne młode łomżanki podczas finałowej gali, którą zaplanowano 7 września w Świnoujściu będą swoiście bronić tytułu Miss Nastolatek. Ten przed rokiem zdobyła Zuzanna Poteraj z Łomży.

Foto: Aleksandra Gałązka
Foto: Aleksandra czerwińska
Foto: Aleksandra Wacławek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę