Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Mogą być burze z gradem

Od godziny 15. do północy nad województwem podlaskim mogą przechodzić silne burze – ostrzegają synoptycy. Lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a porywy wiatru osiągać prędkość do 75 km/h.

Ostrzeżenie przed burzami z gradem wydała dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Tomasz Siemieniuk. Od godziny 15.00 do godziny 24.00 prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami możliwy grad.

Burzom synoptyk nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, a prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określił na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę