Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podczas przebudowy ulicy w Śniadowie znaleziono ludzkie szczątki

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Szczątki jednej lub dwóch osób znaleźli pracownicy firmy przebudowującej ulicę w Śniadowie. Pracę wstrzymano, a sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Łomży.

- Prokuratura Rejonowa w Łomży została poinformowana, że robotnicy prowadzący prace przy remoncie ulicy Szosowej w ul. Śniadowo trafili na niezidentyfikowane szczątki ludzkie. To były fragmenty czaszki, fragmenty żuchwy, kości długich. W tej chwili Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci tych nieustalonych osób - mówi szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży Karolina Szulkowska.

Znalezione szczątki mogą mieć kilkadziesiąt lat, dlatego prokuratura poinformowała też o sprawie białostocki oddział IPN-u.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę