Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Karambol na obwodnicy Stawisk

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Siedem osób zostało rannych po wypadku trzech samochodów osobowych na obwodnicy Stawisk. Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 20. Po jedną z osób rannych przyleciało pogotowie lotnicze.

fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno

Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Policja podaje, że samochody jechały od Szczuczyna w kierunku Łomża. Po zderzeniu się aut obwodnica Stawisk została zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. Samochody jadące drogą krajową nr 61 Łomża – Grajewo  kierowane są na drogę przez środek Stawisk.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę