Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Piłkarze Olimpii Zambrów wywalczyli podlaski Puchar Polski

Olimpia Zambrów zdobywcą podlaskiego Pucharu Polski w piłce nożnej. W środowym (29.05) finale rozegranym na stadionie miejskim w Białymstoku 3-ligowa Olimpia pokonała 4-ligową Warmię Grajewo 4:1.

Najpierw na prowadzenie w 50. minucie wyszła Warmia po niezłej kontrze i strzale Marcina Mikuckiego. Olimpia wyrównała siedem minut później po bramce Kamila Zalewskiego. W 62. minucie było już 2:1 dla Zambrowa po celnej główce Kamila Jackiewicza. Na 3:1 w 76. minucie podwyższył Zalewski, a czwartą bramkę w 84 minucie dołożył Michał Hryszko.

Do końca wynik pozostał bez zmian i to Olimpia może się cieszyć ze zdobycia podlaskiego Pucharu Polski.

 

Finał, po raz pierwszy w historii, został rozegrany na największym obiekcie piłkarskim w województwie - stadionie miejskim przy ul. Słonecznej w Białymstoku.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę