Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kary więzienia w zawieszeniu zażądał prokurator dla dyrektora Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

Od pół roku do roku więzienia w zawieszeniu i grzywny - takich kar żąda prokurator w sprawie nieprawidłowości przy ubieganiu się o pieniądze na budowę 5 odcinków dróg w naszym regionie.

Chodzi o inwestycje warte w sumie ponad 500 mln zł. Na ławie oskarżonych zasiada trzech urzędników Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, w tym jego dyrektor oraz dwoje przedsiębiorców.

Zdaniem śledczych urzędnicy nie mieli niezbędnych dokumentów, by złożyć w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wnioski o dofinansowanie budowy i - by to ukryć - załączyli uszkodzone pliki elektroniczne. Chcieli w ten sposób zyskać na czasie.

Wszyscy oskarżeni nie przyznają się do stawianych im zarzutów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę