Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Minister edukacji podjął decyzję o przeznaczeniu pieniędzy na kształcenie pielęgniarek w Łomży.

Trzyletnie studia dzienne mają być bezpłatne. Zajęcia kacji prowadzić będą wspólnie łomżyńska Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości i Akademia Medyczna w Białymstoku. Obie uczelnie zawarły porozumienie w tej sprawie. Nie jest to jednak filia Akademii Medycznej w Łomży - podkreśla prodziekan wydziału pielęgniarstwa białostockiej uczelni profesor Elżbieta Krajewska-Kułak. Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości już rozpoczyna remont dodatkowych pomieszczeń. Praktyki odbywać się będą w szpitalu wojewódzkim w Łomży. Kierunek ma działać przy współpracy z łomżyńskim liceum medycznym.

Trzyletnie studia licenciackie dzienne są bezpłatne. Rekrutacja trwa do 23 września. Kandydaci przyjmowani będą na podstawie ocen na świadectwie maturalnym. Poza tym łomżyńska uczelnia chce prowadzić studia uzupełniające, dla pielęgniarek chcących zdobyć wykształcenie wyższe. Za te zajęcia trzeba będzie jednak zapłacić.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę