Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek na 61

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Osiem osób, w tym sześcioro dzieci zostało zabranych do szpitala po zderzeniu się peugeota partnera z oplem vivaro w Popowie koło Grajewa. Do wypadku doszło około godziny 8. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga krajowa nr 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem jest całkowicie zablokowana.

Jak przekazuje Sylwia Gosiewska z KPP w Grajewie ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki peugeot partner, jadąc w kierunku Grajewa, nagle, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Szczuczyna oplem vivaro. W samochodzie tym przewożono sześcioro dzieci i ich opiekuna. Po zderzeniu aut do szpitala zabrano wszystkie dzieci i kierowców obu samochodów. Z pierwszych informacji wynika, że dzieci w wieku 15 - 16 lat miały nie odnieść większych obrażeń. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy, przy czym dla kierowców ciężarówek wyznaczono je drogami krajowymi nr 8 lub 63. Utrudnia w ruchu potrwają kilka godzin.

Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę