Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wandale

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Grupa osób idąc ulicami miasta, dewastowała wszystko, co stanęło im na drodze. Tłukli klosze lamp parkowych i lustra drogowe oraz niszczyli kosze uliczne i ławki. Wstępnie straty oszacowano na około 5 000 złotych. Po kilku dniach policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych - w większości nieletnich.

Do zdarzenia doszło w poprzednim tygodniu, w nocy z 17 na 18 kwietnia w Kolnie. Dzięki intensywnej pracy kolneńskich kryminalnych udało się ustalić osoby mające związek z tą sprawą.  Wśród czterech zatrzymanych jest trzech nieletnich. Podejrzani o zniszczenie mienia usłyszeli zarzuty. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Zgodnie z art. 288 kodeksu karnego ten, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę