Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijany wjechał do rzeki

Główne zdjęcie
Fot. OSP Nowogród

40 minut po północy z niedzieli na poniedziałek policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie o tym że golf wpadł do rzeki. Na szczęście kierowca został wyłoniony przez świadków zdarzenia. Okazało się że był pijany i pomylił biegi.

Do nietypowego zdarzenia doszło w Serwatkach. Policjanci ustalili że  29 letni kierowca golfa był nietrzeźwy. W jego organizmie było blisko 3 promile alkoholu. Z ustaleń wynika, ze pomylił biegi i zamiast jechać do przodu  wrzucił wsteczny w wyniku czego samochód zjechał do rzeki.

Gdy na miejsce przyjechały pierwsze jednostki straży pożarnej samochód odpłynął już około 50 metrów. Samochód zabezpieczono i wyciagnieto go z wody w ciągu dnia.

Foto: Fot. OSP Nowogród
Foto: Fot. OSP Nowogród
Foto: Fot. OSP Nowogród
Foto: Fot. OSP Nowogród
Foto: Fot. OSP Nowogród
Foto: Fot. OSP Nowogród

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę