Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Spaliła się wiata i 300 bel

Przez kilka godzin we wsi Sulin-Strumiłowo koło Wizny paliły się bele słomy. Pożar strażakom zgłoszono kilka minut po godzinie 22. Na miejsce wysłano jednostki zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.

Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży informuje, że w akcji zaangażowanych było 16 strażaków. Pożar objął wiatę i zgromadzone w niej 300 bel słomy. Na razie nie są znane przyczyny pożaru, które mają ustalać policyjni specjaliści. Strażacy wskazują dwie możliwości – albo przypadkowe zaprószenie ognia, ale celowe podpalenie. Płonąca wiata z belami słomy znajdowała się na terenie po dawnym PGR. Akcja strażaków zakończyła się dopiero po niemal 7 godzinach. Ostatnie jednostki wróciły do remiz o godzinie 4.47 rano.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę