Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niewybuch w Kolnie

Główne zdjęcie
Fot. KPP Kolno

Na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Kolejową w Kolnie podczas prac drogowych ujawniono granat moździerzowy. Niewybuch miał około 30 cm długości. W związku ze znaleziskiem wyłączono z ruchu fragment drogi krajowej nr 63 i ewentualno okolicznych mieszkańców.

Fot. KPP Kolno
Fot. KPP Kolno

Granat został ujawniony o 11.40. Do czasu przyjazdu saperów miejsce znaleziska zabezpieczyli policjanci i strażacy. Gdy saperzy podnosili niewybuchy ewakuowano około 150 osób. Akcja zakończyła się ok. godziny 15.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę