Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Dwoje dzieci zginęło w wypadku na drodze krajowej nr 61 koło Ostrołęki

Niemowlę i kilkuletnia dziewczynka zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Kordowo, w powiecie ostrołęckim. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z ciężarowym.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 36-latka jadąca oplem w kierunku Ostrołęki próbowała ominąć dwa skręcające w drogę podporządkowaną samochody. W wyniku tego manewru zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym, który uderzył w prawy bok opla. Kobieta, kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Na miejscu zginęła dwójka jadących z nią dzieci.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci kierują wszystkich na objazdy. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę