Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwsze burze i... silny wiatr

Nad Łomżą dało się słyszeć pierwsze odgłosy burzy. Synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW potwierdzają to. Lokalne burze towarzyszą silnemu wiatrowi, który może występować do godziny 18.

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku na wtorkowe popołudnie wydał specjalne ostrzeżenie przed silnym wiatrem.
- Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru, o średniej prędkości od 20 do 35 km/h, w porywach od 70 km/h do 85 km/h, z zachodu i północnego-zachodu, któremu towarzyszyć będą lokalne burze – zapowiada.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę