Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura sprawdzi NFZ

Prokuratura Rejonowa w Białymstoku sprawdzi, czy doszło do popełnienia przestępstwa przez centralę Narodowego Funduszu Zdrowia przy podziale pieniędzy między jego oddziałami. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożyła Podlaska Federacja Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia. Według związkowców centrala NFZ dyskryminuje pacjentów z Podlasia, gdzie stawki za leczenie pacjentów są niższe niż w innych regionach kraju. „Rodzi to poczucie niesprawiedliwości i dyskryminacji społecznej pacjentów Podlasia, a przecież wszyscy płacą składkę zdrowotną w jednakowej wysokości w całym kraju” – napisali do prokuratury związkowcy.


Wszczęte śledztwo dotyczy wstępnie podejrzenia niedopełnienia obowiązków przez urzędników NFZ, a nawet podejrzenia spowodowania zagrożenia dla zdrowia lub życia wielu osób. Na razie postępowanie jest w fazie wstępnej i jego wszczęcie nie oznacza, że komukolwiek w tej sprawie zostaną postawione zarzuty.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę