Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży kierowca potrącił 16-latkę

16-latka potrącona na przejściu dla pieszych przy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży. Do zdarzenia doszło w pobliżu jednej że szkół mówi Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji.

- Około godziny 13:35 policjanci otrzymali informację o potrąceniu osoby pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do potrącenia 16-letniej dziewczyny doszło na przejściu dla pieszych na ul. Nowogrodzkiej. W tej chwili policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówi Ewelina Szlesińska.

Kierowca, starszy mężczyzna, był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę