Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lipca 2021 napisz DONOS@

SMS z Gminy Piątnica

Mieszkańcy gminy Piątnicy eSMS-em mogą być informowani o zagrożeniach atmosferycznych i awariach, bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych, terminach płatności podatków i lokalnych opłat, imprezach kulturalnych, sportowych czy innych ważnych i ciekawych wydarzeniach. Gmina wykupiła usługę i zaprasza mieszkańców do wpisania się do bazy osób chętnych do uzyskiwania takich bezpłatnych eSMS-ów.

- System ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa Mieszkańców, ale również skuteczną komunikację samorządu z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania – podaje Monika Orłowska-Laskowska z UG Piątnica. - Aby zarejestrować się do systemu informacyjnego należy przejść na stronę gminy, wpisać numer telefonu oraz wybrać miejscowość, której informacje mają dotyczyć. Następnie zostanie przesłany kod, który należy wpisać we wskazane miejsce w formularzu zgłoszeniowym. Jeżeli rejestracja przebiegła pomyślnie SMS-em zostanie przesłanie potwierdzenie.

System jest bezpłatny, osoby zarejestrowane w systemie, będą otrzymywać wiadomości SMS nie ponosząc żadnych opłat.

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę