Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 29.08.2005

1. Uprzejmie przypominam o mającym odbyć się dziś (29.08.2005 r.) spotkaniu
z prof. Modzelewskim: Hotel “GROMADA”, godzina 17:00, sala konferencyjna na parterze.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału!

2. Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Łomży rozpoczyna realizację projektu w ramach działania 2.5 Promocja Przedsiębiorczości – ZPORR pt. “WEJŚCIE W RYNEK- aktywizacja przedsiębiorczości na terenie NTS III”.

Celem projektu jest aktywne wspieranie zatrudnienia, poprzez stymulowanie powstawania nowych mikroprzedsiębiorstw oraz zapewnienie nowozarejestrowanym mikroprzedsiębiorcom pomocy w początkowym okresie funkcjonowania poprzez szkolenia i doradztwo oraz dotacje inwestycyjne
i pomocowe.
Uczestnikami projektu mogą być osoby, które chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej w formie mikroprzedsiębiorstwa; osoby fizyczne, nie zarejestrowane jako bezrobotne, z wyłączeniem osób, które były właścicielami przedsiębiorstwa i prowadziły działalność gospodarczą po 1 stycznia 2004. Priorytetowo będą traktowane osoby odchodzące z rolnictwa, osoby zagrożone utratą zatrudnienia, młodzież do 25 roku życia nie zarejestrowana jako bezrobotna.
Zgłoszenia należy nasyłać do dnia 23 września 2005 r. na adres: AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNA W ŁOMŻY, 18-400 Łomża, ul. M.C. Skłodowskiej 1 tel./fax: (086) 216 33 26; 473 53 60 e-mail: arr@podlaskie.org.pl www.podlaskie.org.pl
Osoba do kontaktów : Asystent merytoryczny projektu: Irena Wiska - tel.473 53 60,
e-mail: iwiska@podlaskie.org.pl


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę