Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

To on stoi za porwaniem matki i dziecka

Główne zdjęcie
Poszukiwany przez policję mężczyzna, który ma odpowiadać za uprowadzenie matki z dzieckiem w Białymstoku (fot. KWP Białystok)

Policja publikuje zdjęcia mężczyzny - męża uprowadzonej wczoraj w Białymstoku kobiety i jednocześnie ojca porwanego 3-letniego dziecka, który dzień wcześniej w Łomży wynajął samochód Citroen C4 Xara Picasso, do którego wciągnięto kobietę z dzieckiem. - Poszukujemy tego mężczyzny – podaje nadkomisarz Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku. - Wszelkie informacje o tym gdzie może przebywać prosimy przekazywać pod numer alarmowy lub do najbliższej jednostki policji - apeluje.

Policja  zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które przekażą informacje na temat miejsca, gdzie może okrywać się ten mężczyzna.

Foto: Poszukiwany przez policję mężczyzna, który ma odpowiadać za uprowadzenie matki z dzieckiem w Białymstoku (fot. KWP Białystok)
Foto: Poszukiwany przez policję mężczyzna, który ma odpowiadać za uprowadzenie matki z dzieckiem w Białymstoku (fot. KWP Białystok)
Foto: Uprowadzona dziecko - Amelka lat 3
Foto: Uprowadzona kobieta
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę