Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nagroda dla potrzebujących

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Pralki, lodówki, mikrofalówki czy blendery. Kilkanaście rządzeń AGD o wartości 10 tysięcy złotych trafiło do 12 potrzebujących rodzin z Łomży. Sprzęt to wygrana Łomży w wojewódzkim etapie konkursu „Świeć się z Energą”. We wtorek w ratuszu odbyło się przekazanie nagród.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

Łomża etap wojewódzki konkursu wygrała po raz trzeci z rzędu. Dzięki wygranej do Łomży trafiło 16 praktycznych energooszczędnych urządzeń AGD o łącznej wartości 10 tys. zł. Jak podaje Urząd Miejski przekazano je dwunastu najbardziej potrzebującym osobom wskazanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W tym gronie są osoby długotrwale bezrobotne, z niepełnosprawnościami, samotnie wychowujące dzieci matki, emeryci w trudnej sytuacji materialnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę