Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomża pokonała Białystok i Suwałki

Główne zdjęcie
Świeć się z Energą 2018 – plebiscyt miast. Łomża ponownie zwycięża w województwie podlaskim

Zdobywając 208 głosów Łomża po raz kolejny wygrywa wojewódzki etap konkursu „Świeć się z Energą”. Konkurs w którym wybierane są najpiękniejsze, pełne świątecznych iluminacji, miasta w Polsce od 10 lat prowadzony jest przez pomorską grupę energetyczną. Wygrywając etap wojewódzki Łomża otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł i wchodzi do finału walki o dodatkowe 40 000 zł.

W tym roku Energa prowadzi plebiscyt wspólnie z dziennikami regionalnymi Polska Press Grupa. O tytuł najpiękniej oświetlonych miast na święta Bożego Narodzenia  w województwie podlaskim „walczyło” 11 miast. Wśród nich były trzy największe: Białystok, Suwałki i Łomża, ale także mniejsze jak: Grajewo, Augustów czy Rajgród. Wojewódzki etap zakończył się w poniedziałek 7 stycznia o godz. 20. W sumie przez trzy i pół tygodnia oddano na wszystkie miasta około 600 głosów, przy czy najwięcej – 208 zebrała Łomża pokonując Białystok, który miał 145 głosów i Suwałki z 97 głosami.  

Dzięki temu zwycięstwu do Łomży, podobnie jak rok temu i dwa lata temu trafi  energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który władze miast przekażą na cel charytatywny. Łomża wywalczyła także awans do ogólnopolskiego finału, gdzie można wygrać dodatkowy sprzęt o wartości 40 000 zł. Póki co maja 208 głosów jest na czwartym miejscu w kraju... Warto dodać, że w finale ogólnopolskim dwie ostatnie edycje akcji „Świetlna Stolica Polski” wygrał Zamość zdobywając w ubiegłym roku ponad 70 tys. głosów!

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę