Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 25.08.2005

1. W środę 24. sierpnia br. odbyły się zaplanowane spotkania z kandydatem na posła z ramienia LPR- panem Janem Jarotą, oraz kandydatem na senatora, przewodniczącym łomżyńskiej PO- panem Remigiuszem Fabiańskim. Prezentacje obu panów przebiegły w spokojnej atmosferze. Głównymi
i najszerzej omawianymi punktami były oczywiście sprawy przyszłej polityki gospodarczej. Pan Fabiański poruszył również problematykę polskiego ustawodawstwa.
Zaprezentowane stanowiska kandydatów zostaną poddane ocenie na zebraniu Rady Forum Gospodarczego Łomży.

2. Przypominam o spotkaniu z prof. dr hab. Witoldem Modzelewskim, które odbędzie się w poniedziałek 29. sierpnia br. Poniżej zamieszczam informację od organizatora.

“Uprzejmie informuję, że spotkanie z przedsiębiorcami (Sala konferencyjna na parterze, godz. 17:00 do 18:30) zostanie poprzedzone konferencją prasową
w godz. 16:30 do 17:00 (Sala konferencyjna na I piętrze) Hotelu "GROMADA". Wszyscy uczestnicy spotkań (po podpisaniu listy obecności) otrzymają materiały konferencyjne: Informator ISP, notatniki konferencyjne i długopisy reklamowe. Spotkania rozpoczną się krótką informacją - prognozą Pana Profesora: "System podatkowy w nowej kadencji Sejmu - prognoza dla przedsiębiorców". Pozostały czas spotkań zostanie przeznaczony na udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.”
Informuję, że termin zgłaszania uczestnictwa został przesunięty na piątek 26. sierpnia br.
Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej pod numerem tel./fax (0 86) 216 33 55 , e-mail: biuro@iph.lomza.pl
Serdecznie zachęcamy do udziału!


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę