Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość : www.radio.bialystok.pl

6 osób na jedno miejsce

Blisko 300 osób z Podlasia ubiega się o pracę w policji. Jak nigdy dotąd połowę kandydatów stanowią kobiety. We wszystkich komendach powiatowych jest 44 wolnych etatów. Kto zostanie przyjęty okaże się dopiero w grudniu. Teraz kandydatów czekają testy z wiedzy, psychologiczne i sprawnościowe. Do policji będą przyjęte te osoby, które spełniaj warunki i zdobędą najwięcej punktów mówi zastępca naczelnika kadr w Komendzie wojewódzkiej Andrzej Kowalewski. Największe szanse mają osoby sprawne fizycznie z dobrą znajomością języka obcego.

Preferowani są kandydaci po studiach prawniczych. Głód pracy wśród absolwentów jest ogromny. Podanie do służby w oddziałach prewencji w Białymstoku złożyła absolwentka prawa z ukończoną aplikacją sędziowską. Z podaniami do komendy wojewódzkiej na Sienkiewicza przyjeżdżają osoby z wszystkich zakątków regionu. Motywacje podjęcia pracy w policji są różne. Dorota z Łomży ma skończone studium informatyczne - do pracy w policji jak twierdzi namówiła ją mama. Łukasza z Ełku który ukończył ekonomię najbardziej go zachęca wcześniejsza emerytura. Natomiast Justyna z Szepietowa uważa że w policji potrzebne są ładne dziewczęta dlatego stara się o pracę w Wysokiem Mazowieckiem. Dokumenty można składać do końca miesiąca.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę