Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mieszkańcy Zambrowa mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej

Białostocka firma Voyager Trans, która wygrała przetarg w Zambrowie, obsługuje pięć linii autobusowych, a oznakowane pojazdy kursują przede wszystkim w godzinach umożliwiających dotarcie mieszkańcom do pracy i szkoły oraz powrót do domu.

 

W Zambrowie dotychczas bezpłatne linie autobusowe, dowożące ludzi do cmentarzy, uruchamiane były w okresie Dnia Wszystkich Świętych, a od połowy 2018 r. z bezpłatnych przejazdów korzystać mogły osoby niepełnosprawne z opiekunami i seniorzy.

Teraz - na wniosek mieszkańców, co podkreśla burmistrz Kazimierz Dąbrowski - komunikacja miejska jest bezpłatna dla wszystkich.

Miasto wyda na nią w tym roku nieco ponad 250 tys. zł., o 50 tys. więcej niż w ub.r., kiedy obowiązywały jeszcze bilety, a autobusy miejskie obsługiwała PKS Nova.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę