Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej wpadł przez niesprawne oświetlenie auta

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu na terenie Łomży. W aucie którym podróżował policjanci znaleźli torbę z zawartością m.in. laptopów, telefonów komórkowych czy biżuterii. Mundurowi ustalili prawowitych właścicieli tych przedmiotów, a 27-latek decyzją sądu 3 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci podczas nocnego patrolu ulicami miasta, zauważyli jadące audi z niesprawnym oświetleniem. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli, w trakcie której młody mężczyzna chciał uciec. Szybko okazało się, co było powodem takiego zachowania mężczyzny. 27-letni mieszkaniec Łomży przewoził torbę, w której znajdowały się laptopy, telefony komórkowe, szkatułka z biżuterią oraz inne wartościowe przedmioty pochodzące z kradzieży. Policjanci ustalili właścicieli ujawnionych w torbie przedmiotów, a sprawdzenie jednej z posesji potwierdziło, że podczas nieobecności domowników, doszło tam do włamania. Podejrzany przez uszkodzone okno dostał się do wnętrza budynku i wyniósł drogocenne „pamiątki”. Zatrzymany przez policjantów 27-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu następne trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę