Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwie osoby ranne po wypadku na drodze do Ostrołęki

Zablokowana jest droga krajowa nr 61 Łomża – Ostrołęka. W okolicach miejscowości Drogoszewo – za Miastkowem od strony Łomży – około godziny 17. doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło gdy kierowca ciągnika siodłowego z naczepą przystosowaną do przewozu maszyn prawdopodobnie cofał wjeżdżając z drogi krajowej w drogę prowadzącą do żwirowni w Drogoszewie. Duży samochód zajął oba pasy jezdni. Jadąca od strony Ostrołęki kobieta kierująca samochodem osobowym przeszkodę - ustawioną bokiem na jej pasie naczepę ciężarówki - prawdopodobnie zauważyła w ostatniej chwili i nie zdążyła wyhamować. Osobówka najpierw uderzyła w naczepę, a następnie odbiła się i wpadła do przydrożnego rowu. Kierująca samochodem kobieta i pasażer doznali obrażeń i trafili pod opiekę medyków. Na miejscu wypadku pracują wszytskie służbny. Drogę krajową nr 61 Łomża – Ostrołęka całkowicie blokuje ustawiona w poprzek ciężarówka z naczepą.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę