Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 12 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Podwyżki diet uchwalili sobie radni Zambrowa

Przewodniczący komisji otrzymywać będą po 1 200 zł (prawie 12 proc. więcej niż dotychczas), zaś wiceprzewodniczący rady - 1 350 zł (czyli o 8 procent więcej).

Radni obniżyli zaś dietę - o 0,5 proc. - przewodniczącemu rady, który w nowym roku dostawać będzie 2 000 zł miesięcznie. Jego poprzednik otrzymywał 2 013 zł.

Przeciw podwyżkom głosowało 6 radnych, argumentując, że najpierw powinni na nie zasłużyć.

Bez zmian - na poziomie 12 400 zł brutto - pozostawiono wynagrodzenie burmistrza miasta, chociaż radni głosowali wniosek, by obniżyć je od 1 stycznia o prawie 1 800 zł. Jednak 17 osób było przeciwnych temu, a 3 wstrzymały się od głosu.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę