Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Mniej znaczy więcej

Lepiej późno, niż wcale - czy także nad Narwią? Łomża mogła stać się liderem już wiele lat wcześniej i pokazać jak reagować - zwłaszcza na apele miłośników zwierząt. Narastająca co roku ilość kanonady podczas „zabawy z fajerwerkami” jest oczywistą torturą dla naszych czworonożnych przyjaciół, a taki stosunek do zwierząt miarą naszego człowieczeństwa. Dopiero problem smogu obudził czujność urzędników? Wiele miast w Polsce AD 2018 ogłosiło rezygnację z pokazów sztucznych ogni sylwestrowych, którym towarzyszy coraz bardziej widoczne zatruwanie powietrza- zwiększanie problemu - a z tym podobno „walczymy”. Jak pokazują fotografie, sylwestrowe zadymienie przypomina „wojenny obraz płonącego miasta”- niczym rekonstrukcję niemieckich nalotów  w 1939 roku. Źle się bawią duże dzieci, kosztem spokojnej części społeczeństwa przekroczono umowną granicę i ta „zabawa” trwa, zanim mniejsze machiny urzędnicze ruszą śladem większych miast. Jak z bonifikatami przy prawie własności? Po fakcie najłatwiej zareagować obietnicą „darmowych maseczek antysmogowych” a obietnicę „darmowych autobusów”, wożących po kilka osób - przebić obietnicą elektrycznych minibusów, które zmniejszą widoczne marnotrawstwo? Mimo wszystko: wiara czyni cuda. Największy cud przed nami: moc truchleje!  Nie ilość, a jakość - czas lepszych rozwiązań. Wesołych Świąt i więcej szczęścia w Nowym Roku!

Bolesław Deptuła
pon, 24 grudnia 2018 09:15
Data ostatniej edycji: pon, 24 grudnia 2018 09:26:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę