Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Witamy w Muzeum Narwi

Tytuł dobry Muzeum Narwi.jpg
Witamy w nowym Muzeum - wirtualnym - które za pomocą fotografii dokumentuje życie przyrody nad Narwią, losy rodzin łomżyńskich oraz świat oczami ludzi znad rzeki. Podstawowa działalność badawcza i popularyzatorska, widoczna na razie tylko w internecie - będzie rozszerzona po odzyskaniu przez założyciela Muzeum możliwości wystawienniczej przy ul. Mickiewicza w Łomży, gdzie już ok. 20 lat temu miały powstać na prywatnej ziemi: pawilony tematyczne, ścieżki edukacyjne oraz mini ogród botaniczny. Plany przerwali urzędnicy miejscy, rozpoczynając w 1993 r. proces tzw. „scalenia” pod zabudowę, choć bez przymusu zabudowa jest możliwa na obrzeżach - czyli dokonano niepotrzebnej zamiany przydomowych ogrodów prywatnych na ulicę w środku Zielonej Dzielnicy, co było pretekstem do „ulepienia tłustej działki” pod market- stodołę, w reprezentacyjnym punkcie Łomży. Muzeum bez względu na trudności będzie w tym miejscu. Zbiory założycielskie to ponad 40 tys. fotografii z wędrówek i 30-tu sezonów wioślarskich oraz filmy, pamiątki rodzinne i relacje z podróży łomżan po świecie. Jeśli lubisz  fotografie, podróże wodniackie oraz pracę przy komputerze - chcesz chronić dawne zdjęcia, masz pewne przygotowanie i chęć dokształcania się - ten projekt da Ci szansę na pasjonującą przygodę życia. Skontaktuj się - wspólnie spróbujemy utworzyć nowe stanowisko pracy.  Adres: nowemuzeum@wp.pl

Bolesław Deptuła
śr, 23 maja 2012 10:27
Data ostatniej edycji: pt, 14 marca 2014 11:57:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę