Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Udało się zebrać prawie całą kwotę na leczenie Samiry z Łomży

Główne zdjęcie
Samira

Nieco ponad 20 tys. złotych brakuje do upragnionej terapii, która może uratować życie dziewczynce. Na koncie Samiry z Łomży jest już blisko 870 tyś. złotych, czyli prawie cała potrzebna kwota, by rozpocząć leczenie.

4-latka choruje na neuroblastomę - nowotwór złośliwy układu nerwowego. Potrzebuje drogiego leczenia. Ostatni etap kosztuje prawie milion złotych.

Dzięki licznym zbiórkom, kwestom i nagłośnieniu akcji w Internecie, udało się zebrać prawie całą kwotę. Dotychczas ponad 29 tysięcy osób wpłaciło blisko 870 tys. złotych. Brakuje jeszcze niespełna 25 tys. złotych.

(...) Lekarze tłumaczą, że kosztowna kuracja w szpitalu w Krakowie jest jedyną szansą, by dziewczynka wróciła do zdrowia.

Zbiórka trwa do końca roku.

zobacz: 4-letnia Samira z Łomży walczy o życie...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę