Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Pożar mieszkania w Zambrowie - zginęła jedna osoba

Jedna osoba zginęła w pożarze mieszkania w bloku przy Wyszyńskiego w Zambrowie. Zgłoszenie o dużym zadymieniu w jednym z mieszkań na parterze strażacy dostali przed 4:00. Na miejsce udały się cztery jednostki.

Nie było widać otwartego ognia, najprawdopodobniej mieszkańcy sami ugasili pożar. Strażacy znaleźli w pomieszczeniach trzech mężczyzn, jednego nieprzytomnego. Wyprowadzili ich na zewnątrz, ratownicy próbowali reanimować nieprzytomnego ok. 50-, 60-cioletniego mężczyznę. Niestety nie udało się go uratować.

Pozostali dwaj mężczyźni trafili do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę