Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Szukają świadków tragicznego zdarzenia

Główne zdjęcie
Niewodowo. W oddali radiowóz policyjny w miejscu, gdzie znaleziono ciało mężczyzny.

Po siedmiu tygodniach od zdarzenia nie została rozwiązana zagadka śmierci 53-letniego mieszkańca Niewodowa na terenie gminy Piątnica. Jego ciało znaleziono po zmroku leżące na skraju wsi przy drodze do Drozdowa. Od początku podejrzewano, że przyczyną śmierci było potrącenie, ale dotychczas nie ustalono pojazdu. Teraz policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy tego wieczoru przejeżdżali przez Niewodowo, ewentualnych świadków zdarzenia, lub osób, które mogą udzielić informacji w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło 11 października 2018 roku. Około godziny 19.47 dyżurny łomżyńskiej jednostki Policji otrzymał informacje o ujawnieniu zwłok mężczyzny znajdujących się na poboczu drogi. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej przyczyną śmierci mężczyzny było potrącenie przez nieznany  pojazd i nie udzielenie pomocy poszkodowanemu – podaje Policja proszą o kontakt ewentualnych świadków zdarzenia.  - Prosimy wszystkie osoby, które w dniu 11 października w godzinach 19.30 – 20.00 przemieszczały się pojazdami przez miejscowość Niewodowo, bądź były świadkami zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1460, bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę