Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Od jutra większe utrudnienia na Niemcewicza

W piątek 23 listopada br. planowane jest rozpoczęcie robót drogowych na skrzyżowaniu ulic Niemcewicza i Małachowskiego. W związku z powyższym dojazd do Szkoły Podstawowej nr 10 oraz budynków położonych przy ul. Niemcewicza pomiędzy ul. Małachowskiego i ul. Zawadzką, będzie możliwy jedynie od ul. Zawadzkiej i ul. Przykoszarowej.

Na ulicy Niemcewicza cały czas trwają rozpoczęte we wrześniu prace na odcinku pomiędzy Przykoszarową i Małachowskiego. Fragment ulicy wyłaczony jest z ruchu.
- Do wykonania pozostały chodniki, parkingi, wyniesione skrzyżowanie z ul. Śniadeckiego oraz warstwa ścieralna asfaltu, której ułożenie planowane jest jeszcze w listopadzie  - podaje Łukasz Czech z ratusza zaznaczając, ze remont odcinka ul, Niemcewicza pomiędzy Małachowskiego a Zawadzką rozpocznie się wiosną przyszłego roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę