Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie ciężarówek w Cydzynie

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się w Starym Cydznie na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. Policja podaje, że to kolizja drogowa, ale są utrudnienia w ruchu. W miejscu zderzenia się aut samochody przepuszczane są wahadłowo w obu kierunkach, co powoduje korki.

Z przekazywanych przez policję informacji wynika, że kierowca jednej ciężarówki najechał na tył innej. Do zderzenia się pojazdów doszło, gdy kierowca pierwszej ciężarówki zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, wtedy w jego tył uderzyła druga ciężarówka. Na miejscu spracują służby drogowe.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę