Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

12 latek zginął podczas prac polowych

Kolejny tragiczny wypadek podczas prac polowych naszym regionie - pod kołami przyczepy ciągnika zginął 12 letni chłopiec. Kierowca ciągnika był pijany. Do wypadku doszło we wsi Srebrny Borek koło Szumowa. Chłopak jechał na odkrytej, pustej przyczepie ciągniętej przez traktor. Niezarejestrowanym ciągnikiem kierował 25-letni szwagier chłopca. W pewnym momencie dziecko spadło na jezdnię i dostało się pod koła przyczepy. Zginęło na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciągnika miał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został on osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. To już kolejny tragiczny wypadek w podlaskiem podczas żniw w ciągu tego tygodnia. We wtorek na polu niedaleko wsi Bacze Mokre w powiecie zambrowskim zginął 73-letni rolnik. Mężczyzna układając bele słomy na przyczepie spadł na ziemię z wysokości około 3 metrów. Zginął na miejscu. Policjanci apelują do rolników o ostrożność i więcej wyobraźni. Ze statystyk wynika, że co roku wzrasta liczba nieszczęśliwych wypadków podczas prac polowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę