Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nagroda Walasiewiczówny dla Gałązki

Hanna Gałązka Prezes łomżyńskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” została uhonorowana nagrodą im. Stanisławy Walasiewiczówny. Nagrodę przyznaje Telewizja Polonia „za zasługi dla sportu polonijnego”.

TV Polonia nagrody im. Stanisławy Walasiewiczówny przyznaje od 1996 roku. Do tej pory uhonorowano nią zaledwie 11 osób i instytucji – co dodatkowo świadczy o prestiżu nagrody i wyjątkowości wyróżnienia ją Hanki Gałązki. Nagroda przyznawana jest polonijnym animatorom sportowym i organizacjom polonijnym, które w sposób szczególny przyczyniają się do propagowania sportu za granicą - w środowiskach polonijnych.
Łomżyński oddział Stowarzyszenie Wspólnota Polska jest organizatorem Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Impreza ściąga do miasta setki młodych Polaków - sportsmenów z państw byłego Związku Radzieckiego i Europy środkowo-wschodniej.

Stanisława Walasiewiczówna to tragicznie zmarła najwybitniejsza polonijna sportsmenka, mistrzyni olimpijska z 1932 roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę