Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pechowy wtorek na podlaskich drogach

Główne zdjęcie
fot. Paweł Wądołowski
wypadek w Piątnicy

Do dwóch poważnych wypadków doszło rano na drogach województwa podlaskiego. W miejscowości Szwajcaria przy wyjeżdzie z Suwałk w kierunku przejścia granicznego w Budzisku samochód osobowy śmiertelnie potrącił rowerzystę. Okoliczności wypadku bada policja, droga była zablokowana . Teraz ruch odbywa się wahadłowo jedną stoną ulicy. Drugi wypadek wydarzył się w Piątnicy pod Łomżą. Na głównym skrzyżowaniu dróg w kierunku Grajewa kierowca BMW próbował wyprzedzić autobus. Żle ocenił odległość i zderzył się z innym autobusem jadącym z przeciwnej strony.

22 letniego kierowcę BMW z rozbitego samochodu wydobyli strażacy. Został przeweziony do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się normalnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę