Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sarna, lis i krowa... zginęły po zderzeniu z samochodem

Trzy kolizje drogowe z udziałem zwierząt odnotowali policjanci w ostatnich godzinach w regionie Łomży. W dwóch pierwszych to zwierzęta wbiegły na jezdnie przed samochody, których kierowcy nie mieli szansy na wyhamowanie. Trzeci wypadek jest inny. Samochód uderzył w krowę idącą poboczem jezdni zabijając ją, po czym kierowca pojechał dalej.

Do pierwszego z serii zdarzeń doszło wczoraj ok. godz. 17.40. Jadący drogą krajowa nr 61 Łomża – Ostrołęka kierowca skody w okolicach Miastkowa zderzył się z sarną, która wbiegła wprost przed jego auto. 
Drugie zdarzenie było o godz. 22. w Kisielnicy. Tu przed mazdę wbiegł lis. 

Do ostatniego i najbardziej zaskakującego zdarzenia doszło dziś rano w Kownatach na terenie gminy Piątnica. Jak wynika, z pierwszym informacji jadący drogą kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do  warunków na jezdni i uderzył w idącą poboczem drogi krowę. Zwierze padło, a kierowca pojechał dalej. Policja ustala teraz sprawce zdarzenia i dokładny jego przebieg.

Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 26 października 2018 08:43
Data ostatniej edycji: pt, 26 października 2018 20:56:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę