Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wpadli z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Dwóch młodych mężczyzn z niewielkimi ilościami narkotyków zatrzymali w sobotę policjanci z Łomży. Przy 26-latku zatrzymanym w Starych Kupiskach znaleziono marihuanę, a 32-latek z Łomży miał amfetaminę.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży w sobotę dzielnicowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w Starych Kupiskach postanowili wylegitymować młodego mężczyznę, który na widok zbliżającego się patrolu odrzucił srebrne zawiniątka. Jak się okazało w wyrzuconej folii znajdowała się marihuana, co potwierdziły wstępne badania narkotesterem. 26 – letni mieszkaniec gminy Piątnica został zatrzymany.

Jeszcze tego samego dnia w Łomży, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 32–letniego mieszkańca Łomży. Z informacji mundurowych wynikało, że mężczyzna miał posiadać przy sobie środki odurzające. Informacje te potwierdził się. Funkcjonariusze w samochodzie 32–latka ujawnili torebki strunowe z zawartością białego proszku, który okazał się być amfetaminą. Łącznie zabezpieczono ponad 6 gramów narkotyków. Obaj mężczyźni w sobotę trafili do policyjnego aresztu. Obaj też usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających i będą odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę